Başkan Soyer huzurevi sakinlerinin yeni yılını kutladı

İzmir Büyükşehir Belediyesi Zübeyde Hanım Huzurevi sakinleri yeni yılı İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer ile eşi Neptün Soyer’in de …

30.12.2021
Başkan Soyer huzurevi sakinlerinin yeni yılını kutladı

İzmir Büyükşehir Belediyesi Zübeyde Hanım Huzurevi sakinleri yeni yılı İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer ile eşi Neptün Soyer’in de katıldığı, eğlenceli bir aktiflikle karşıladı.

İZMİR (rehberaydin.com) – İzmir Büyükşehir Belediyesi Zübeyde Hanım Huzurevi sakinleri yeni yılı İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer ile eşi Neptün Soyer’in de katıldığı, eğlenceli bir aktiflikle karşıladı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Zübeyde Hanım Huzurevi sakinleri, 2022’yi yeni yıl yemeği ile karşıladı. Buca Toplumsal Hayat Yerleşkesindeki yeni yıl aktifliğine İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer ile eşi Neptün Soyer’in bununla bir arada ayrıyeten İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Tugay ile İzmir Büyükşehir Belediyesi Toplumsal Hizmetler Dairesi Lideri Ulaş Aydın da katıldı. Huzurevi sakinleri kendileri için düzenlenen gecede eğlenceli dakikalar yaşadı.

İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer, huzurevi sakinlerinin yeni yılını kutlayarak, “Hepinizin ellerinden öpüyorum. Hepinizin sağlıklı, huzurlu, hoş bir yıl geçirmenizi diliyorum. Bizim kültürümüzde kıymetli bir gelenek var. Büyüklerimizin elini öper, başımıza koyarız. Zira başımızın üzerinde yeriniz vardır. Öbür kültürlerde olmayan bir özellik. Bizim kadim kültürümüz bunu yapar. Ben de bu his ve fikirlerle hepinizin ellerinden öpüyorum. Başımın üzerinde yeriniz var” dedi.

Huzurevi sakinlerinden Binnas Şahin ile Salih Kaplan, okudukları şiirlerle geceye renk kattı. Aktiflikte Lider Tunç Soyer ile eşi Neptün Soyer’e, verdikleri dayanaklardan ötürü çiçek takdim edildi. Huzurevi sakinlerinden Gülgün Tuna da yaptığı tabloyu, Neptün Soyer’e armağan etti.

İzmir Büyükşehir Belediyesi pop orkestrası, söylediği müziklerle geceye renk kattı. Huzurevi sakinlerinden oluşan Efeler kümesi da zeybek oynadı. Program, yeni yıl pastasının kesilmesi ile sona erdi. – İZMİR

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.