Başkan Gürkan: “Nilüfer’e yakışan hizmetlerin anahtarı AK Parti belediyeciliği”

AK Parti Nilüfer Teşkilatı, daraltılmış ilçe istişare meclisi toplantısında bir ortaya geldi. BURSA (rehberaydin.com) – Ak Parti Nilüfer …

10.01.2022
Başkan Gürkan: “Nilüfer’e yakışan hizmetlerin anahtarı AK Parti belediyeciliği”

AK Parti Nilüfer Teşkilatı, daraltılmış ilçe istişare meclisi toplantısında bir ortaya geldi.

BURSA (rehberaydin.com) – Ak Parti Nilüfer Teşkilatı, daraltılmış ilçe istişare meclisi toplantısında bir ortaya geldi. Toplantıda konuşan AK Parti Bursa Vilayet Lideri Davut Gürkan, “Büyükşehir Belediyesinin ilçemize kattığı kıymette görüldüğü üzere Nilüfer’e yakışan hizmetler lakin AK Parti belediyecilik anlayışından çıkacaktır” dedi.

Toplantıda konuşan AK Parti Bursa Milletvekili Muhammet Müfit Aydın, pandemi krizinin tüm aksiliklerine karşın Türkiye’nin büyümesini sürdürdüğüne dikkat çekerek, sıkıntısı, uğraşı yalnızca Türkiye’ye ve aziz milletine hizmet etmek olan AK Parti takımlarının Türkiye’nin güçlü geleceğine olan seyahatini her şartta sürdüreceğine olan inancını lisana getirdi.

AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Esgin ise tüm dünyada insan ve toplum sıhhatinin öncelenerek yatırım ve harcamaların birçoklarının sıhhat alanında yapılmasına karşın Türkiye’nin hayatın bir çok alanında attığı kalkınma adımları ile gücünü bir sefer daha gösterdiğini belirtti.

AK Parti Bursa Vilayet Lideri Davut Gürkan da, korona virüsle birlikte yeniden tüm dünyada tesirli olan ekonomik pandeminin tesirlerine karşın Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Bakanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde yerinde ve vaktinde atılan adımlarla Türkiye’nin kalınma ataklarına devam ettiğini işaret etti. Lider Gürkan, “Her alanda üretimde kullanılan hammaddelere ulaşma zorluğu temel muhtaçlık hususlarında istikrarsız ve fahiş artışlara sebep oldu. Bu durumda tüm dünya ülkelerinde enflasyon krizini beraberinde getirdi. Lakin hükümetimiz ve devletimizin kararlı duruşları ile aziz milletimizin enflasyon baskısı altında ezilmemesi için gereken adımlar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde atıldı. Her kesitten vatandaşımızı, emekçi ve patronu tatmin etmeye yönelik mkent aydın haberleriş artırımlarının bununla birlikte ayrıyeten bilhassa temel muhtaçlık hususlarında yaşanan fiyat artışlarını önleyici olarak yürütülen çalışmalarla tüm bu adımların tesirleri kısa vakitte halkımız tarafından hissedilecektir. Bu süreci daima birlikte güçlenerek geçireceğimize inanıyorum” dedi.

Tüm teşkilatları ile Bursa için çalıştıklarını belirten Lider Gürkan, bu yoldaki dayanaklarından ötürü her kademeden Nilüfer Teşkilatı mensuplarına teşekkür ederek, Nilüfer’e yakışan hizmetlerin Büyükşehir Belediyesinin ilçeye kattığı pahada görüldüğü üzere lakin AK Partili takımlarca verilebileceğinin altını çizdi. – BURSA

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.