Başkan Aydın emeği geçenlere teşekkür etti

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Kandilli Belediyesi Lideri Mustafa Aydın geçtiğimiz hafta yağan ağır karın akabinde kar temizleme …

05.02.2022
Başkan Aydın emeği geçenlere teşekkür etti

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Kandilli Belediyesi Lideri Mustafa Aydın geçtiğimiz hafta yağan ağır karın akabinde kar temizleme çalışmalarında 24 skent aydın haberlerit aralıksız çalışan takımlara teşekkür etti.

ZONGULDAK (rehberaydin.com) – Zonguldak‘ın Ereğli ilçesine bağlı Kandilli Belediyesi Lideri Mustafa Aydın geçtiğimiz hafta yağan ağır karın akabinde kar temizleme çalışmalarında 24 skent aydın haberlerit aralıksız çalışan gruplara teşekkür etti.

Kandilli Belediyesi’nin 2022 yılı Şubat ayı olağan Meclis Toplantısı belediye meclis salonunda gerçekleştirildi. Meclis toplantısında gündem dışı kelam alan Lider Aydın geçtiğimiz hafta bölgede ağır kar yağışı yaşandığını belirterek 24 skent aydın haberlerit aralıksız çalışarak kar paklığı yapan takımlara teşekkür etti. Lider Aydın konuşmasında “Bildiğiniz üzere geçtiğimiz hafta bölgemizde ağır kar yağışı yaşandı. Kar kalınlığı yer yer 1 metre kadaryi aştı. Bu süreçte başta ana arterler olmak üzere mahallelerimizdeki yolları daima açık tutmaya çalıştık. Takımlarımız 24 skent aydın haberlerit hiç konutlarına gitmeden üstün bir çaba gösterdiler. Ben bilhassa bu arkadaşlarımıza Kandilli halkımız ismine yürekten teşekkür ediyorum. Ayrıyeten çalışmalarımıza her türlü takviyesi sağlayan ER-MADEN Şirket Yöneticisi Nuh Baş, SONALP Şirket Yöneticisi Abdülbaki Ay ve BORCAM İşletme Müdürü Okan Hasçelik beyede Kandilli halkımız ismine şükranlarımı sunuyorum. Çok şükür büyük bir olumsuzluk yaşamadan bu süreci daima birlikte çalışarak atlattık” dedi.

Lider Aydın, kar temizliğinin tamamlanması ile birlikte gerek yollarda ve gerekse alt yapıda meydana gelen arızaları ve tamirleri yapmaya devam ettiklerini söyledi. – ZONGULDAK

aydın haberleri – Siyaset

Zonguldak, Kandilli, Aydın, kar, Siyaset, Haber

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.