Başkan Atay’dan işbirliği çağrısı

Efeler Belediye Lideri Mehmet Fatih Atay, ADÜ Varyantı yolunun Efeler’e yakışmadığına dikkat çekerek yolun yapılması için ADÜ Rektörlüğü’ne …

14.01.2022
Başkan Atay’dan işbirliği çağrısı

Efeler Belediye Lideri Mehmet Fatih Atay, ADÜ Varyantı yolunun Efeler’e yakışmadığına dikkat çekerek yolun yapılması için ADÜ Rektörlüğü’ne işbirliği davetinde bulundu.

EFELER, AYDIN (rehberaydin.com) – Efeler Belediye Lideri Mehmet Fatih Atay, ADÜ Varyantı yolunun Efeler’e yakışmadığına dikkat çekerek yolun yapılması için ADÜ Rektörlüğü’ne işbirliği davetinde bulundu.

Efeler Belediye Lideri Mehmet Fatih Atay, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Merkez Yerleşkesine ulaşımı sağlayan ADÜ Varyantı yolunun araç geçişlerine uygun hale getirilmesi için işbirliği davetinde bulundu. ADÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nin de ana yollarından olan ve günde yüzlerce insanın kullandığı olan ana güzergah yolundaki bozuklukların giderilmesi ve vatandaşların mağduriyet yaşamaması için işbirliği daveti yapan Lider Atay; “Bu yol Aydın’a yakışmıyor. Gerek Aydın Büyükşehir Belediyesi gerek ADÜ Rektörlüğü ile görüşerek, bu yolun Aydın’a yakışır bir biçimde olması için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız” dedi.

“Kanayan yaramız”

Vilayet Uyum Toplantısı’nda davette bulunan Lider Atay’ın teklifi üzerine konuşan ADÜ Rektör Yardımcısı Mehmet Aydın, yolun kanayan bir yara olduğuna dikkat çekerek “Hassasiyetiniz için çok teşekkür ederim. Bu yol bizim de kanayan bir yaramız. Bu hususta ikili, üçlü görüşmeler yapmamız gerekiyor” dedi.

Üniversite öğrencileri ile birlikte çok sayıda Aydınlı vatandaşın da kullandığı yolun düzeltilerek, tahlile kavuşturulması konusunda işbirliği yapılıp yapılmayacağı ise merak konusu oldu. – AYDIN

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.