BANÜ Denizcilik Meslek Yüksekokulunda “Kariyer Buluşması”

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi (BANÜ) Denizcilik Meslek Yüksekokulunda “Kariyer Buluşması” düzenlendi. AYDIN (kent aydın haberleri …

23.12.2021
BANÜ Denizcilik Meslek Yüksekokulunda “Kariyer Buluşması”

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi (BANÜ) Denizcilik Meslek Yüksekokulunda “Kariyer Buluşması” düzenlendi.

AYDIN (kent aydın haberleri) – Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi (BANÜ) Denizcilik Meslek Yüksekokulunda “Kariyer Buluşması” düzenlendi.

Prof. Dr. Fuat Sezgin Konferans Salonu’ndaki programda konuşan Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Celil Aydın, 2018’de kurulan okulda 4 öğretim üyesi, 6 öğretim vazifelisi, 3 idari işçi ve 350 öğrenci ile eğitim öğretim fkent aydın haberleriliyetlerine devam ettiklerini bildirdi.

“Gemi İnşkent aydın haberleritı” ve “Su Altı Teknolojisi” programlarında eğitim verdiklerini aktaran Aydın, “Bu yıl birinci mezunlarını verecek Su Altı Teknolojisi programında ağır bir halde uygulamalı dalış eğitimleri sürdürülmektedir. Okulumuz, tüm kesim paydaşlarıyla dirsek temasında olmaya uğraş göstermekte ve bölümün muhtaçlık duyduğu meslek elemanlarını yetiştirmeyi emel edinmektedir. Bugünkü eğitimimiz de bunun bir örneğini teşkil etmektedir.” sözünü kullandı.

Programa katılan konuşmacılara, Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir ve Doç. Dr. Celil Aydın tarafından plaket verildi.

kent aydın haberleri / Ahmet Pesen – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.