Balıkesir Baskette Yeni Yönetim

Türkiye ve Balıkesir’de basketbolun lokomotif kulüplerinden Balıkesir Basket Spor Kulübü üyeleri geçtiğimiz günlerde Divan Şurası Başkanlığı’nı …

09.12.2021
Balıkesir Baskette Yeni Yönetim

Türkiye ve Balıkesir’de basketbolun lokomotif kulüplerinden Balıkesir Basket Spor Kulübü üyeleri geçtiğimiz günlerde Divan Şurası Başkanlığı’nı Tamer Çallıoğlu’nun yaptığı kongrede oybirliği ile yeni idare şurasını seçti.

BALIKESİR (rehberaydin.com) – Türkiye ve Balıkesir‘de basketbolun lokomotif kulüplerinden Balıkesir Basket Spor Kulübü üyeleri geçtiğimiz günlerde Divan Heyeti Başkanlığı’nı Tamer Çallıoğlu’nun yaptığı kongrede oybirliği ile yeni idare heyetini seçti.

Kongre sonrası İdare Şurası Lideri Ali Aydın,Başkan Yardımcısı Gafur Çoymak, Genel Sekreter Kubilay Arıcı,Sportif İşler ve Tesislerden Sorumlu Esen Balıbek ve Altyapı Sorumlusu Erhan Savaş oldu. Ayrıyeten Genel Konsey Üyelerinden Metin Yalçın Mali İşler sorumluluğu,Alp Kkent aydın haberlerin da Basın – Halkla Bağlar ve Hukuk İşleri sorumluluğunu üstlenerek yeni oluşumda vazife aldılar.

Kulübün Yeni İdare Şurası ismine yapılan ortak açıklamada “Kulübümüzün Balıkesir ve ülke basketboluna geçmiş katkıları tartışmasız ortadadır.En alt düzeyden başlayarak Üstün Lige ulaşan seyahatte Türkiye’nin en çok takip edilen,heyecan veren basketbol ekiplerinden biri geçmiş idareler sayesinde olmuştur.Bu geçmişimizden aldığımız güç,motivasyon ve yüklendiğimiz misyona uygun biçimde daha fazla çocuk ve gencimize artan basketbol imkanları sunmaya destekçilerimizin de katkılarıyla devam edecek,Balıkesir’i geçmişte olduğu üzere gelecekte de en üst seviyede temsil etme vizyon ve maksadımızı de her vakit sıcak tutacağız.Bunun için gerekli adımları da lokal ve ulusal dinamiklerin takviyeleriyle atacağız.Yeni periyodun Kulübümüz ve Balıkesir’e artan bir sportif güç katmasını diliyoruz” denildi.

Yeni İdare maçları devam eden Altyapı gruplarından U14’ün de idmanına moral ziyaretinde bulunarak teknik takımdan bilgi aldı. – BALIKESİR

aydın haberleri – Spor Haberleri

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.