Bakan Varank, kaza geçiren muhabiri kendi aracıyla evine bıraktı

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nden kendi kullandığı minibüsle konutuna gittiği sırada, içinde bulunduğu …

25.11.2021
Bakan Varank, kaza geçiren muhabiri kendi aracıyla evine bıraktı

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nden kendi kullandığı minibüsle konutuna gittiği sırada, içinde bulunduğu taksi kazaya karışan muhabiri aracına alarak konutuna bıraktı.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Beştepe’deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi‘nde Türkiye ile Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) ortasındaki görüşmelerinin akabinde kendi kullandığı minibüsle meskenine gitmek için yola çıktı. Varank, Sögütözü Mahallesi Sakıp Sabancı Bulvarı’na geldiğinde 3 aracın karıştığı trafik kazasını gördü.

BAKAN, MUHABİRİ MESKENİNE BIRAKIP YOLUNA DEVAM ETTİ

Kaza yerinden geçerken taksinin yolcusu muhabir Fırat Kozok’u tanıyan Varank, Kozok’u aracına davet etti. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki vazifesinden konutuna taksi ile dönerken kazaya karışan Kozok, Bakan Varank’ın daveti üzerine minibüse bindi. Varank, Kozok’u konutuna bırakıp yoluna devam etti.

“SAMİMİYET VE DOĞALLIK İÇİN TEŞEKKÜRLER”

Kozok, olaya ait Twitter hesabından paylaşımda bulundu. Bakan Varank ile çekildiği fotoğrafı da paylaşan Kozok, “Akşam bir kaza geçirdim, yol kenarında beklerken kendi kullandığı minibüsle yanaştı, beni alıp konutuma kadar bıraktı. Samimiyet ve doğallık için teşekkürler” tabirlerini kullandı.

Öte yandan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın her vakit makam aracı kullanmadığı, bazen Bakanlığa gelirken ve konutuna giderken kendi kullandığı aracı tercih ettiği öğrenildi.

Demirören Haber Ajansı / Caner Ünver – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.