Bağdat Caddesi’nde yılbaşı kutlaması

KADIKÖY Bağdat Caddesi’nde vatandaşlar yeni yıla coşkuyla girdi. KADIKÖY Bağdat Caddesi’nde vatandaşlar yeni yıla coşkuyla girdi. Kimi …

01.01.2022
Bağdat Caddesi’nde yılbaşı kutlaması

KADIKÖY Bağdat Caddesi’nde vatandaşlar yeni yıla coşkuyla girdi.

KADIKÖY Bağdat Caddesi’nde vatandaşlar yeni yıla coşkuyla girdi. Kimi vatandaşlar ışıklarla süslenen caddede hatıra fotoğrafları çekilirken bazıları ise arabalarının kornalarına basarak yeni yıla girdi.

2022 yılına vatandaşlar Bağdat Caddesi’nde coşkulu bir biçimde girdi. Yeni yıla skent aydın haberleritler kala cadde üzerinde toplanan vatandaşlar ışıklarla süslenen cadde üzerinde hatıra fotoğrafları çekildi ve müzik eşliğinde eğelendi. Kutlamalara arabası ile katılanlar ise korna çalarak yeni yıl kutlamasını gerçekleştirdi. Bağdat Caddesi üzerinde nöbetçi olarak çalışan eczane çalışanları ve vatandaşlar dans ederek yeni yılı kutladı.

NÖBETÇİ ECZANE ÇALIŞANLARI YENİ YILA DANS EDEREK GİRDİ

Nöbetçi eczacı Meryem Aydın, “Biz eczane olarak eğlenceyi çok seviyoruz, danışmanlarımızı eğlendirmeyi de çok seviyoruz. Bu aktifliği çok öncesinden organize ettik, baya da uğraştık. Bence değdi. Nöbetçi eczaneyiz olağanda nöbet ağır ve gerilimli geçer. Yılbaşında hiçbir eczane nöbet tutmak istemez fakat biz bunu seve seve yapıyoruz zira danışanlarımızı seviyoruz” formunda konuştu.


aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.