Aygün Aydın, Hakan Sabancı’yı Yeni Sevgilisiyle Görünce Bakın Ne Yaptı

İş insanı Hakan Sabancı’nın kendisi hakkında aldığı uzaklaştırma kararını toplumsal internet hesabından bildiriler paylaşarak ihlal ettiği …

14.02.2022
Aygün Aydın, Hakan Sabancı’yı Yeni Sevgilisiyle Görünce Bakın Ne Yaptı

İş insanı Hakan Sabancı’nın kendisi hakkında aldığı uzaklaştırma kararını toplumsal internet hesabından bildiriler paylaşarak ihlal ettiği gerekçesiyle iki defa zorlama hapsine çarptırılan Aygün Aydın, tekrar rahat durmadı. Argümanlara nazaran Aygün Aydın, Hakan Sabancı’nın yanında Rus modeli görünce yeri bastı. İşte ayrıntılar…

AYDIN (Snob Magazin) – Hakan Sabancı ile kısa müddetli aşk yaşayan ve daha sonra yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmeyen Aygün Aydın, tekrar olay yarattı.

Daha evvel Sabancı’nın hakkında 3 günlük mahpus cezası aldırdığı Aydın para bulamazsa escortluk yapmak zorunda kalacağını açıklamasıyla şaşkına çevirmişti.

KÜPLERE BİNDİ

Sabancı’nın peşini bırakmayan Aygün Aydın son olarak ünlü iş insanını, kız arkadaşıyla görünce küplere bindi.

YERE GİTTİ

Hakan Sabancı‘nın Rus sevgilisi olduğu tez edilen modelle ve dostlarıyla kutladığı doğum günü görüntüleri toplumsal medyada yayılınca Aygün Aydın, yerin kapısına gitti.

Aygün Aydın yerin kapısından görüntüler paylaşıp “Sen daha çok ağlarsın” dedi.

AYGÜN AYDIN KİMDİR?

Aygün Aydın 1995 İstanbul doğumludur. Beykent Üniversitesi TV Haberciliği ve Programcılığı kısmında okudu. Ravi İncigöz ve Mustafa Ceceli’nin “Şeker” klibinde oynamıştır. Bu Üslup Benim isimli moda programı ile tanındı. Son olarak Bay Yanlış dizisinde Şebnem karakteriyle kesimde yerini almıştır.

HAKAN SABANCI KİMDİR?

Hakan Sabancı, cemiyet hayatının önde gelen ailelerinden Sabancı ailesindendir. 1986 yılında evlenen Ömer Sabancı ve İstek Sabancı’nın üç çocuğundan biri olan Hakan Sabancı 1991 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Ağabeyi Hacı Sabancı, kardeşi ise Kerim Sabancı’dır.

Birinciokulu, ortaokulu ve liseyi Türkiye’de tamamlayan Hakan Sabancı, liseden sonra iktisat lisansı için Amerika’ya gitti. Üniversite eğitimini bitirip Türkiye’ye dönen Hakan Sabancı genç iş insanıdır.

Snob Magazin – Magazin

Hakan Sabancı, Aygün Aydın, Aydın, Rus, Magazin, Haberler

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.