Aydınlı hayırseverden ADÜ Hastanesi’ne bağış

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi’ne, hayırsever bir hastanın bağışı ile 2 hasta odasının tefrişi yapıldı. AYDIN (rehberaydin.com …

22.12.2021
Aydınlı hayırseverden ADÜ Hastanesi’ne bağış

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi’ne, hayırsever bir hastanın bağışı ile 2 hasta odasının tefrişi yapıldı.

AYDIN (rehberaydin.com) – Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi’ne, hayırsever bir hastanın bağışı ile 2 hasta odasının tefrişi yapıldı.

Bağışta bulunan Nurcan Gümen’e gerçekleştirilen program ile plaket takdim edilirken, programa Başhekim Doç.Dr. Gülnur Taşçı Bozbaş, Başhekim Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Fedi Ercan ve Kardiyoloji Anabilim Kolundan Doç. Dr. Ufuk Eryılmaz katıldı.

Hastaneye yapılan bağışların çok değerli olduğunun altını çizen Nurcan Gümen; ” Tedavimiz boyunca bizimle yakından ilgilen ADÜ Hastanesi tabiplerine, hemşire ve çalışanlarına yürekten teşekkür ederim. Burada tedavi olacak hastalara da katkıda bulunmaktan ötürü çok memnunum. Umarım bu davranışımız diğerlerine da örnek teşkil eder” diye konuştu.

Yapılan bağışlar ile tefrişi gerçekleşen odalardan birçok hastanın faydalandığını tabir eden Hastane Başhekimi Doç.Dr. Gülnur Taşçı Bozbaş “Üniversite hastanesi olarak hayırseverlerimize çok şey borçluyuz. Hastanemize bağışları ile sahip çıkan ve bizleri destekleyen bağışçılarımıza gerek yönetim gerekse hastalarımız olarak minnet duymaktayız. Hayırseverimize çok teşekkür ederim” dedi. – AYDIN

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.