Aydın’daki fuhuş operasyonunda 6 tutuklama

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde birtakım masaj salonlarına yönelik eş vakitli operasyonda, fuhşa aracılık ve yer temin ettikleri teziyle yakalanan 8 …

24.12.2021
Aydın’daki fuhuş operasyonunda 6 tutuklama

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde birtakım masaj salonlarına yönelik eş vakitli operasyonda, fuhşa aracılık ve yer temin ettikleri teziyle yakalanan 8 şüpheliden 6’sı tutuklandı.

KUŞADASI, AYDIN (kent aydın haberleri) – Aydın‘ın Kuşadası ilçesinde birtakım masaj salonlarına yönelik eş vakitli operasyonda, fuhşa aracılık ve yer temin ettikleri savıyla yakalanan 8 şüpheliden 6’sı tutuklandı.

Vilayet Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Ofis Amirliği takımlarınca, ilçedeki birtakım masaj salonlarında fuhuş yapıldığı ve fuhşa yer temin edildiği savlarıyla gözaltına alınan ortalarında yabancı uyrukluların da bulunduğu 14 şüphelinin emniyetteki süreçleri tamamlandı.

Şüphelilerden 6’sı emniyetteki tabirlerinin akabinde salıverildi.

Kuşadası Adliyesine sevk edilen zanlılardan İ.Ö, G.E, H.G, T.P, K.Ö ile A.B. tutuklandı, Ö.V, ve O.D. isimli denetim kaidesiyle hür bırakıldı.

Kuşadası’nda dün 16 adrese eş vakitli baskın düzenlenmiş, operasyonda 14 kuşkulu yakalanmıştı. Adreslerdeki aramada 1 pompalı tüfek, 1 tabanca ve bir ölçü esrar ele geçirilmişti.

kent aydın haberleri / Aydın kent haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.