Aydın’da yağmurla birlikte devrilen çam ağacı, araçları hurdaya çevirdi

Aydın’da yağmurla birlikte devrilen çam ağacı, araçları hurdaya çevirdi Aydın’da sabah skent aydın haberleritlerinden bu yana devam eden yağmur …

05.12.2021
Aydın’da yağmurla birlikte devrilen çam ağacı, araçları hurdaya çevirdi

Aydın’da yağmurla birlikte devrilen çam ağacı, araçları hurdaya çevirdi Aydın’da sabah skent aydın haberleritlerinden bu yana devam eden yağmur nedeniyle kent merkezinde devrilönemli ölçüde bir çam ağacı araçları hurdaya çevirdi.

ÇANKAYA, ANKARA (rehberaydin.com) – Aydın‘da yağmurla birlikte devrilen çam ağacı, araçları hurdaya çevirdi

AYDIN – Aydın’da sabah skent aydın haberleritlerinden bu yana devam eden yağmur nedeniyle kent merkezinde devrilönemli ölçüde bir çam ağacı araçları hurdaya çevirdi. Olayda bir araç büsbütün kullanılamaz hale gelirken 2 araçta da maddi hasar oluştu.

Olay gece yarısı Efeler ilçe merkezi Köprülü-Veysipaşa Mahallesi Çankaya Caddesi üzerinde meydana geldi. Nasuhpaşa Külliyesi karşısında büyük bir çam ağacı gece yarısı büyük bir gürültü ile park halindeki araçların üzerine devrildi. Bu sırada bölgede devriye gezen mahalle bekçileri, çabucak etraf güvenliği alıp bir yandan yolu yaya ve araç trafiğine kapatırken öteki yandan da mahalle sakinlerini uyarıp araçların sahiplerine ulaştı. Telaşla meskenlerinden çıkan mahalle sakinleri ve araç sahipleri sapasağlam park ettikleri araçlarını hurdaya dönmüş vaziyette görünce gözlerine inanamadı.

Yağışın tesirli bir formda devam ettiği bölgede yetkililer vatandaşları mümkün aksiliklere karşı uyardı. Koskoca çam ağacının yağmurla birlikte kökünden devrilmesi sonucu Çankaya Caddesi üzerinde park halinde olan 09 EE 333, 09KA 098 ve 09 HD 747 plakalı araçlarda hasar oluştu.

aydın haberleri / İbrahim Kılınç – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.