Aydın’da Cimnastik İl Birinciliği müsabakaları sona erdi

Aydın Gençlik ve Spor Vilayet Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar Ortası Minikler, Küçükler ve Yıldızlar Cimnastik Vilayet İlkliği …

04.03.2022
Aydın’da Cimnastik İl Birinciliği müsabakaları sona erdi

Aydın Gençlik ve Spor Vilayet Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar Ortası Minikler, Küçükler ve Yıldızlar Cimnastik Vilayet İlkliği karşılaşmaları düzenlenen ödül merasimi ile sona erdi.

AYDIN (rehberaydin.com) – Aydın Gençlik ve Spor Vilayet Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar Ortası Minikler, Küçükler ve Yıldızlar Cimnastik Vilayet İlkliği karşılaşmaları düzenlenen ödül merasimi ile sona erdi.

Aydın Gençlik ve Spor Vilayet Müdürlüğü koordinesinde sporun tabana yayılması emeliyle düzenlenen okullar ortası turnuvalar sürat kesmiyor. Bu kapsamda Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmalarda atletler, şampiyon olmak için birbirleriyle yarıştı. Büyük uğraşa sahne olan müsabakalar sonucunda Minikler A kategorisinde Aylin Pat, Minikler B kategorisinde Kayla Mira Yılmaz, Küçükler kategorisinde Leysan Ada Yılmaz, Yıldızlar kategorisinde ise Anzer Karya Karaçam birinci oldu. Turnuva sonunda ekiplere kupa ve madalyaları düzenlenen merasimle verildi.

Aydın Gençlik ve Spor Vilayet Müdürü Cenap Fillikçioğlu, turnuvada emeği geçenlere teşekkür ederek dereceye giren öğrencileri tebrik etti. – AYDIN

aydın haberleri – Spor

Spor,Aydın ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.