Aydın’da ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ kutlandı

Aydın Gazeteciler Cemiyeti (AGC) ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ münasebetiyle Atatürk anıtına çelenk sunuldu. AYDIN (rehberaydin.com …

10.01.2022
Aydın’da ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ kutlandı

Aydın Gazeteciler Cemiyeti (AGC) ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ münasebetiyle Atatürk anıtına çelenk sunuldu.

AYDIN (rehberaydin.com) – Aydın Gazeteciler Cemiyeti (AGC) ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ münasebetiyle Atatürk anıtına çelenk sunuldu.

Aydın

Yeni seçilecek olan idareye muvaffakiyetler diledi

Ocak ayı sonunda yapılacak olan AGC Olağan Genel Konseyi’nde tekrar aday olmayacağını belirterek yeni seçilecek olan lider ve idareye muvaffakiyetler dileyen Şener, “Yönetimler gelip geçicidir, koltuklar ise sizden emanet. Önemli olan yarınlara umutla bakmak ve başaracağımıza inanmaktır. Bugüne kadar verilen çabaları unutmadan, birebir şevk ve inançla yola çıkmaktır. Aydın’ın en eski ve esaslı meslek örgütünün çok değerli üyeleri, 32 yıldır olduğu üzere bundan sonra da bu büyük uğraşa omuz vermeye devam edeceklerdir. Sivil toplum şuuru içerisinde mesleksel problemlere ortak akıl ile devalar aramak, demokrasinin olmazsa olmazıdır. Yıllardır cemiyetimize gönül bağı ile bağlı olan tüm üyelerimiz, her şeyin en güzelini hak etmektedir. İnanıyorum ki genel heyetimiz için aday olan çok bedelli iki meslektaşım da bu hassasiyete sahip olarak çok hoş işlere imza atacaklardır. Bu his ve kanılarla tüm meslektaşlarımın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum” diye konuştu.

AGC Lideri Şener’in konuşmasının akabinde günün anısına çektirilen toplu fotoğraf ile program sonlandı. – AYDIN

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.