Aydın ve İzmir’deki otomobil dolandırıcılığında 5 tutuklama

AYDIN (kent aydın haberleri) – Aydın Aydın ve İzmir’de 18 Ocak salı günü teknik ve fiziki takibin akabinde yakalanan 12 şüphelinin emniyetteki …

22.01.2022
Aydın ve İzmir’deki otomobil dolandırıcılığında 5 tutuklama

AYDIN (kent aydın haberleri) – Aydın Aydın ve İzmir’de 18 Ocak salı günü teknik ve fiziki takibin akabinde yakalanan 12 şüphelinin emniyetteki süreçleri tamamlandı.Mahkemeye sevk edilen zanlılardan Ö.A, M.C, G.K, A.K. ve M.K. tutuklanırken, üç kişi isimli denetim kuralıyla, …

AYDIN (kent aydın haberleri) – Aydın

Aydın ve İzmir’de 18 Ocak salı günü teknik ve fiziki takibin akabinde yakalanan 12 şüphelinin emniyetteki süreçleri tamamlandı.

Mahkemeye sevk edilen zanlılardan Ö.A, M.C, G.K, A.K. ve M.K. tutuklanırken, üç kişi isimli denetim kuralıyla, 4 kuşkulu ise savcılıktaki süreçlerinin akabinde özgür bırakıldı.

Olay

Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Ofis Amirliği takımları, aldıkları arabaların hasarlı çıktığı ve kilometre kadarleriyle oynandığı istikametinde 38 kişinin şikayeti üzerine soruşturma başlatmış, Aydın ve İzmir’deki teknik ve fiziki takibin akabinde 12 kuşkulu gözaltına alınmıştı.

Şüphelilerin ikametinde yapılan aramada 2 kurusıkı tabanca, 103 tabanca fişeği, 4 bıçak, muşta ile çok sayıda dijital malzeme ve evrak ele geçirilmişti.

kent aydın haberleri / Aydın kent haberleri – Son Dakika Haberleri

Dolandırıcılık, Aydın, İzmir, Ocak, Aktüel, Haber

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.