Aydın Ticaret Borsası, Vali Aksoy’u fuara davet etti

Aydın Ticaret Borsası idaresi, Aydın Valisi Sayın Hüseyin Aksoy’u bu yıl 9’uncusu gerçekleşecek olan Aydın Milletlerarası Tarım, Besin ve …

05.01.2022
Aydın Ticaret Borsası, Vali Aksoy’u fuara davet etti

Aydın Ticaret Borsası idaresi, Aydın Valisi Sayın Hüseyin Aksoy’u bu yıl 9’uncusu gerçekleşecek olan Aydın Milletlerarası Tarım, Besin ve Hayvancılık Fuarı’na davet etti.

AYDIN (rehberaydin.com) – Aydın Ticaret Borsası idaresi, Aydın Valisi Sayın Hüseyin Aksoy’u bu yıl 9’uncusu gerçekleşecek olan Aydın Milletlerarası Tarım, Besin ve Hayvancılık Fuarı’na davet etti.

Aydın Ticaret Borsası Meclis Lideri A. Bahri Erdel, İdare Konseyi Lideri Fevzi Çondur ve İdare Heyeti Lider Yardımcısı Cengiz Ülgen, Aydın Valisi Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret etti.

Aydın Ticaret Borsası heyeti, gerçekleştirmiş oldukları ziyarette Aydın Valisi Hüseyin Aksoy’a, Aydın Ticaret Borsası fkent aydın haberleriliyetlerini aktardı. Aydın Ticaret Borsası öncülüğünde 13- 16 Ocak 2022 tarihleri ortasında bu yıl 9’uncusu gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. olan Aydın Memleketler arası Tarım, Besin ve Hayvancılık Fuarı’nın hazırlıkları hakkında bilgilendirmede bulunan Aydın Ticaret Borsası İdare Şurası Lideri Fevzi Çondur, Aydın Valisi Hüseyin Aksoy’u Aydın Memleketler arası Tarım, Besin ve Hayvancılık Fuarı’na davet etti.

Tarımın kalbinin Aydın’da atacağı 9’uncu Aydın Milletlerarası Tarım, Besin ve Hayvancılık Fuarı’nın tarım, besin ve hayvancılık bölümlerindeki ulusal ve milletlerarası birçok firmayı ziyaretçiler ile buluşturacaklarını lisana getiren Aydın Ticaret Borsası İdare Heyeti Lideri Fevzi Çondur, Aydın Valisi Hüseyin Aksoy’un fuara teşriflerinden ötürü onur duyacaklarını tabir etti. – AYDIN

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.