SPONSORLU

Aydın’ın şehir rehberi

Aydın’ın şehir rehberine hoş geldiniz.  Aydın’da aradığınız ne varsa sayfalarımız ile bulabilirsiniz.Nöbetçi Eczaneler


Tren Saatleri


Sarı Otobüs Saatleri


Aydın Fotoğrafları


Lokasyon Bul


Öğrenci Yurtları

Aydın’da neler var neler…

Aydın rehberi ile Aydın’ı gezmek ayrı, yaşamak ayrı güzel. İster öğrenci olun, isterseniz tatilci, isterseniz de burada yaşayan birisi. Yine de ziyaret edilecek bir sürü yer sizi bekliyor.


Mekanlar

MekanlarEtkinlikler

EtkinliklerFirmalar

FirmalarOteller

OtellerYurtlar

YurtlarOkullar

Okullar

Diğer Yazılar

efeler aydın fotoğrafı

Aydın rehberi, Efeler ve diğer ilçelerimizde faaliyet gösteren kuruluşların yer aldığı bir rehber sitesidir. İnternet sitemiz üzerinde sarı otobüs saatleri, nöbetçi eczaneler, firma rehberi, gezi önerileri gibi pek çok faydalı içerik yer almaktadır. Sunulan hizmetlerim tamamen ücretsiz olup, herhangi bir ajans ile bağlantımız bulunmamaktadır. 

Şehri ziyaret etmek veya ziyaret edipte yeni yerler keşfetmek isteyen herkes Aydın rehberi arama kutusu üzerinden istediği lokasyonu inceleyebilmektedir. Ayrıca Adnan Menderes Üniversitesi öğrenci adayları da Aydın Yurtları sayfamızdan yurtlar hakkında bilgi alabilmektedir.

Aydın Mekanları keşfedilmeyi bekliyor. Şehrin her noktasında birbirinden farklı onlarca konsept kafe, tarihi eser, doğal güzellikler ve pek çok keşfedilmeyi bekleyen lokasyon var. Aydın’a yolu düşen yüzlerce insandan biriyseniz, bu listeler ve lokasyonlar tam size göre. Şehri keşfedin…


Lokasyon Bul

Aydın Firmaları hakkında bilgi almak ve iletişime geçmek için Aydın Firma Rehberi sayfası kullanılabilmektedir. Bölgesel olarak yer alan firma rehberi ile yerel esnafın tanınması amaçlanmaktadır. Düzenli olarak eklenen yeni listeler ile güncel firmalar sürekli olarak burada!


Firma Rehberi

Aydın Yurtları her yıl binlerce Adnan Menderes Üniversitesi öğrencisine hizmet veriyor. Ancak en iyi yurt hangisi, bunu belirlemek cidden zor. Yine de tüm yurtlar hakkında bilgiler web sitemizde ve bu sayede öğrenciler veya öğrenci adayları uzaktan yurtlar hakkında bilgi alabilmektedirler.


Öğrenci Yurtları

Farklıyız

Freelance çalışma ruhu ile daha güçlüyüz

Yükümlülüklerimiz kendimiz, sınırlarımız hayallerimizin de ötesinde.

Biz Bize

Aydın’da ihtiyaç duyduğumuz, gerekliliğini fark ettiğimiz ne varsa sizler için yayınlıyoruz.

Tecrübeyle Sabit

Bizzat tecrübe ettiğimiz konumlara yer veriyoruz. Bu belki zaman alıyor olabilir fakat inanın daha doğru listeler oluşturmamıza imkan tanıyor.

Güncel Bilgiler

Sayfalarımızı düzenli olarak kontrol ediyor, değişiklikleri anlık olarak sizlere sunuyoruz.