Aydın İl Müftülüğü engellilere yönelik etkinlik düzenledi

Aydın Vilayet Müftülüğü tarafından, engellilerin moral ve motivasyonlarının arttırılmasına yönelik aktiflik düzenlendi. EFELER, AYDIN …

20.12.2021
Aydın İl Müftülüğü engellilere yönelik etkinlik düzenledi

Aydın Vilayet Müftülüğü tarafından, engellilerin moral ve motivasyonlarının arttırılmasına yönelik aktiflik düzenlendi.

EFELER, AYDIN (rehberaydin.com) – Aydın Vilayet Müftülüğü tarafından, engellilerin moral ve motivasyonlarının arttırılmasına yönelik aktiflik düzenlendi.

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından engellilere yönelik olarak sürdürülen manevi rehberlik hizmetleri kapsamında Aydın Vilayet Müftülüğü ve Efeler İlçe Müftülüğü Engelli koordinatörleri ve Aydın Beyaz Ay Derneği tarafından engelli ve yakınlarının moral, motivasyonlarının arttırılması ve desteklenmesi emeliyle aktiflik düzenlendi.

Vilayet Müftü Yardımcıları ve din hizmetleri uzmanlarının da hazır bulunduğu aktiflikte konuşan Vilayet Müftüsü Ercan Aksu, engelli kardeşlerimizin topluma kazandırılmasına yönelik çalışmaların kurum tarafından önemsendiğini ve bu tıp fkent aydın haberleriliyetlerin devam edeceğini tabir etti. Programa Efeler Diyanet Gençlik kümesinin kaside dinletisi ile devam edildi.

Programa katılan engelli ailelerine Diyanet İşleri Başkanlığı yayınlarından kitap ve takvim ikram edildi. Aydın Beyaz Ay Derneğinin armağan ettiği fidanlar Müftülük bahçesine dikilerek hatıra fotoğrafı çekimi ile program tamamlandı. – AYDIN

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.