Aydın emniyeti uyuşturucuya geçit vermiyor

Aydın’ın Efeler ilçesinde gece kartalları olarak bilinen çarşı ve mahalle bekçilerinin durumundan şüphelenerek ‘dur’ ikazına uymayarak kaçan …

12.02.2022
Aydın emniyeti uyuşturucuya geçit vermiyor

Aydın’ın Efeler ilçesinde gece kartalları olarak bilinen çarşı ve mahalle bekçilerinin durumundan şüphelenerek ‘dur’ ikazına uymayarak kaçan polis takımları tarafından durdurulan araba içerisindeki iki kişi üzerinden uyuşturucu husus ele geçirildi.

AYDIN (rehberaydin.com) – Aydın‘ın Efeler ilçesinde gece kartalları olarak bilinen çarşı ve mahalle bekçilerinin durumundan şüphelenerek ‘dur’ ikazına uymayarak kaçan polis takımları tarafından durdurulan araba içerisindeki iki kişi üzerinden uyuşturucu husus ele geçirildi.

Olay, Ovaeymir Mahallesi’nde gece skent aydın haberleritlerinde meydana geldi. Olay Yeri̇nden Aktarılan Bi̇lgi̇lere nazaran, devriye vazifesinde bulunan çarşı ve mahalle bekçileri durumundan şüphelendikleri 09 RZ 243 plakalı arabaya ‘dur’ ikazında bulundu. Araba sürücüsü ikaza uymayarak arabayla süratle bölgeden uzaklaştı. Çarşı ve mahalle bekçilerinin bölgede bulunan polis takımlarından takviye istedi. Polis takımları tarafından araba Muğla yolu üzerinde durduruldu. Arabada bulunan C.T. ve İ.A. isimli bireylerin üzerinde yapılan aramalarda bir ölçü uyuşturucu ele geçirildi. Şahıslar gözaltına alınarak emniyete götürüldü.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor. – AYDIN

aydın haberleri – 3. Sayfa

Uyuşturucu, Araba, Polis, Aydın, 3. Sayfa, Haberler

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.