Aydın BŞB’de Planinsec yuvaya döndü

Misli.com Sultanlar Ligi takımlarından Aydın Büyükşehir Belediyespor, Slovenyalı eski oyuncusu Sasa Planinsec ile 1 yıllık kontrat imzaladı …

25.04.2022
Aydın BŞB’de Planinsec yuvaya döndü

Misli.com Sultanlar Ligi takımlarından Aydın Büyükşehir Belediyespor, Slovenyalı eski oyuncusu Sasa Planinsec ile 1 yıllık kontrat imzaladı.

AYDIN (rehberaydin.com) – Misli.com Sultanlar Ligi gruplarından Aydın Büyükşehir Belediyespor, Slovenyalı eski oyuncusu Sasa Planinsec ile 1 yıllık mukavele imzaladı. Mavi-beyazlı grubunun formasını 2019-20 döneminde da terleten 1.85 uzunluğundaki orta oyuncu Planinsec, 2 yıl sonra yuvaya döndü. Son olarak Galatasaray HDI Sigorta’da vazife yapan 27 yaşındaki voleybolcu daha evvel Çin’in Zhejiang, Dresdner SC ve Nova KBM Branik gruplarında da forma giydi.

Sloven oyuncuyu yine kadroya kazandırdıklarını tabir eden  Aydın Büyükşehir Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Volkan Zeytin, “Yeni dönem takım planlamaları çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Son olarak Galatasaray HDI Sigorta forması giyen ve daha evvel bizim de formamızı terleten başarılı orta oyuncu Sasa Planinsec ile kontrat imzaladık. Kendisini tebrik ediyor ve başarılı bir dönem diliyorum” dedi.

Mavi-beyazlılar, Bolu Belediyespor’dan genç pasör Çağla Salih ile anlaştığını da resmen duyurdu.


aydın haberleri / Aydın’dan Haberler – Spor

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.