Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram-ı Veli 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram-ı Veli devam edecek mi, hangi günler, saat kaçta?

TRT 1’in sevilen dizisi Aşkın Seyahati Hacı Bayram-ı Veli geçtiğimiz günlerde akşam yayın akışından kaldırılmıştı. Yeni gelen haberlere nazaran …

15.04.2022
Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram-ı Veli 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram-ı Veli devam edecek mi, hangi günler, saat kaçta?

TRT 1’in sevilen dizisi Aşkın Seyahati Hacı Bayram-ı Veli geçtiğimiz günlerde akşam yayın akışından kaldırılmıştı. Yeni gelen haberlere nazaran dizi kaldığı yerden devam edecek. Dizinin 8. yeni kısım fragmanı yayınlandı. Pekala, Aşkın Seyahati Hacı Bayram-ı Veli 8. kısım fragmanı yayınlandı mı? Aşkın Seyahati Hacı Bayram-ı Veli devam edecek mi, hangi günler, skent aydın haberlerit kaçta? İşte ayrıntılar…

Aşkın Seyahati: Hacı Bayram-ı Veli, Tekden Sinema imzalı, birinci kısmı 11 Şubat 2022 tarihinde yayımlanan, direktörlüğünü Kamil Aydın’ın üstlendiği, senaryosunu ise İsa Yıldız, Fatma Işık Güldalı ve Ali Ozan Salkım’ın kaleme aldığı tarih, kurgu ve dini cinsteki Türk televizyon dizisi. Aşkın Seyahati Hacı Bayram-ı Veli 8. kısım fragmanı yayınlandı mı? Aşkın Seyahati Hacı Bayram-ı Veli devam edecek mi, hangi günler, skent aydın haberlerit kaçta?

AŞKIN SEYAHATİ HACI BAYRAM-I VELİ NE VAKİT, Skent aydın haberleriT KAÇTA?

Aşkın Seyahati Hacı Bayram-ı Veli olağanda her hafta skent aydın haberlerit 20:00’da Cuma günü yayınlanıyordu. Lakin yapılan değişiklikle dizi yeni kısmıyla Cumartesi gününden itibaren gece 00:15’de ekranlara gelecektir.

AŞKIN SEYAHATİ HACI BAYRAM-I VELİ GÜNÜ MÜ DEĞİŞTİ, YENİ GÜNÜ NE VAKİT?

Aşkın Seyahati Hacı Bayram-ı Veli’nin yayın skent aydın haberleriti değişti. Dizi bundan bu türlü cumartesiden itibaren her gece skent aydın haberlerit 00:15’te yayınlanacaktır.

Twitter’dan yapılan paylaşım şöyle:

“”Bundan bu türlü lisanına zikirden diğer kelam yasaktır!”

Ramazan’ın birinci gününden itibaren 15.30’da yayınlanan#AşkınYolculuğuHacıbayramıVeli cumartesiden itibaren yeni kısmıyla her gece skent aydın haberlerit 00.15’te TRT 1’de.”

Buna nazaran dizi yeni kısmıyla Cumartesi günü gece 00:15’de ekranlara gelecek.

AŞKIN SEYAHATİ HACI BAYRAM-I VELİ 8. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Evet dizinin yeni kısım fragmanı çıktı. Yeni kısım cumartesiden itibaren gece skent aydın haberlerit 00:15’te ekranlara gelecek.

Ramazan’ın birinci gününden itibaren 15.30’da yayınlanan#AşkınYolculuğuHacıbayramıveli cumartesiden itibaren yeni kısmıyla her gece skent aydın haberlerit 00.15’te TRT 1’de.

AŞKIN SEYAHATİ HACI BAYRAM-I VELİ SON KISIMDA NELER OLDU?

Molla Numan, başına gelen şanssız olaylar boyunca onu yalnız bırakmayan Ayşe hatunu Peçenek Bey’i Mevlüd Bey’den ister ve nikahları kıyılır. Molla Numan hakkındaki iftiralardan kurtulmuş medreseye dönmüştür lakin manen kendini eksik hissetmektedir. Her şey yolunda giderken medreseden istifa eder ve Abdal Murat ile yola reva olur. Hakk’ın yolunda kendini bulmaya uğraşlar. Başka taraftan Pir Murat’ın ise oyunlarına devam etmektedir. Somuncu Babayı Engürü’den yollamanın yollarını arar. Numan kendini bilme ve bulma duraklarından bir bir geçerek Engürüye döner. Sultan’ın buyruğuyla hünkar vasalı Manuel ve Molla Numan inançlar üzerine ahali önünde sohbet ederek bir münazaraya girişecektir.

AŞKIN SEYAHATİ HACI BAYRAM-I VELİ OYUNCULARI KİMLER?

Burak Sevinç : Molla Numan/Hacı Bayram-ı Veli

Hüseyin Soysalan : Somuncu Baba

Sena Çakır : Ayşe Hatun

Sude Kızık : Altınçiçek

Atakan Yarımdünya : Abdal Murat

Kemal Başar : Pir Murat

Sinan Albayrak : Mevlüt Beyefendi

Ayhan Kıymet : Sadreddin

Hüseyin Baylan : Tahsin Efendi

Fırat Topkorur : Molla Rüstem

Zekai Özdemir : Sinan

Derda Yasir Yenal : Buyruk Buhari

Aydın Sigalı : Molla Fenari

Latif Koru : Yıldırım Bayezid

Skent aydın haberlerit,Yayın,İtibaren,Cuma,Molla,Gece,Yeni Kısım,Hacı Bayram-I Veli,Numan,Dizi,Veli,Yolculuğu ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

aydın sarı otobüs saatleri aydın izmir denizli tren saatleri