AK Parti Teşkilat Akademisi’nde eğitimler sürecek

AK Parti Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığı’nca ‘Teşkilat Akademisi’ eğitimlerine İstanbul, İzmir, Manisa, Eskişehir, Bilecik, Aydın ve Muğla’da devam …

09.12.2021
AK Parti Teşkilat Akademisi’nde eğitimler sürecek

AK Parti Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığı’nca ‘Teşkilat Akademisi’ eğitimlerine İstanbul, İzmir, Manisa, Eskişehir, Bilecik, Aydın ve Muğla’da devam edileceği belirtildi.

İSTANBUL (rehberaydin.com) – Ak Parti Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığı’nca ‘Teşkilat Akademisi’ eğitimlerine İstanbul, İzmir, Manisa, Eskişehir, Bilecik, Aydın ve Muğla‘da devam edileceği belirtildi.

AK Parti Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığı’ndan yapılan açıklamaya nazaran, ‘Bu Öykünün Kahramanı Sensin’ teması ile düzenlenen ‘Teşkilat Akademisi’ eğitimlerinde 9’uncu haftaya giriliyor. Türkiye’nin her kentinde gerçekleştirilen ve ana kademe, bayan kolları, gençlik kollarının il- ilçe idarelerini kapsayan akademi programları; AK Partili yöneticiler, mevcut ve eski bakanlar, milletvekilleri, uzman eğitimciler, akademisyenler ve gazetecilerin eğitimleriyle sürüyor. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın açılış konuşmasıyla başlayan ‘Teşkilat Akademisi’ eğitimlerine, 11-12 Aralık’ta İstanbul, İzmir, Manisa, Eskişehir, Bilecik, Aydın, Muğla’da devam edilecek.

‘2023 SEÇİMLERİNE GÜÇLÜ GİRECEĞİZ’

Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen AK Parti Ar-Ge ve Eğitimden Sorumlu Genel Lider Yardımcısı Mustafa Şen, dünya ölçeğinde bu kadar yaygın ve sistematik siyasi parti eğitim programının gerçekleşmediğini kaydetti. Şen, “Eğitimlerin hedefini; motivasyonu, inancı, özgüveni, aidiyeti, coşku ve heyecanı yüksek bir teşkilat yapısı inşa etmek ve teşkilat mensuplarının yeteneklerini daha da artırmak olarak belirledik. Verilen eğitimlerin içerikleri teşkilat mensuplarının iştirakiyle hazırlanan eğitim gereksinimleri tahliline nazaran belirlendi. Her yıl bu içerikleri değiştireceğiz ve 2023 seçimlerine altyapısıyla, birikimiyle, gücüyle ve özgüveniyle her zamanki üzere çok güçlü bir AK Parti olarak gireceğiz” dedi.


aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

aydın sarı otobüs saatleri aydın izmir denizli tren saatleri