AK Parti İl Başkanı Sürekli’den İzmir Büyükşehir Belediyesine “Menemen” eleştirisi

AK Parti İzmir Vilayet Lideri Kerem Ali Daima, İzmir Büyükşehir Belediyesinin yaklaşık 1 yıldır Menemen’e “cezalandırma” siyaseti uyguladığını …

23.02.2022
AK Parti İl Başkanı Sürekli’den İzmir Büyükşehir Belediyesine “Menemen” eleştirisi

AK Parti İzmir Vilayet Lideri Kerem Ali Daima, İzmir Büyükşehir Belediyesinin yaklaşık 1 yıldır Menemen’e “cezalandırma” siyaseti uyguladığını, asfaltı dahi ilçe halkına çok gördüğünü belirtti.

MENEMEN, İZMİR (kent aydın haberleri) – AK Parti İzmir Vilayet Lideri Kerem Ali Daima, İzmir Büyükşehir Belediyesinin yaklaşık 1 yıldır Menemen‘e “cezalandırma” siyaseti uyguladığını, asfaltı dahi ilçe halkına çok gördüğünü belirtti.

Vilayet Başkanlığından yapılan açıklamaya nazaran, Daima, Menemen‘de sivil toplum kuruluşu, esnaf ve muhtar ziyaretleri gerçekleştirdi.

Menemen Kızılay Şubesini ve esnafı ziyaret eden Daima, Menemen Zirkent aydın haberlerit Odası Lideri Arif Metin Karagöl ve idare konseyi üyeleri ve Gaybi Mahalle Muhtarı Buyruk Bahadır Gencer ile bir ortaya geldi.

Menemen’de değişimin çabucak göze çarptığını vurgulayan Daima, şunları kaydetti:

“Aydın Pehlivan liderimiz, 1 yıl 1 ay üzere müddettir vazifede ve geldiğinden beri takımı ile gece gündüz alanda. AK belediyecilik farkı ise Menemen’in her yerine yansımış durumda. İşlemez, borç batağında bir belediye varken 22 milyon liranın üzerinde borç ödendi. Belediye çalışanlarımız, geriden gelen mkent aydın haberlerişlarını aldığı üzere artık alın teri kurumadan fiyatlarını vaktinde alıyor.”

Menemen’deki eksikliklerin 1 yıl üzere kısa vakitte tek tek giderildiğini aktaran Daima, “Peki buna rağmen İzmir Büyükşehir Belediyesi ne yapıyor? 1 yıldan bu yana cezalandırma siyaseti uyguluyor. Bir asfaltı dahi Menemenlilere çok görüyor. Fakat biz engellemelere, onların ayrımcılığına karşın hemşehrilerimizin en âlâ hizmeti alması için çalışmaya devam ediyoruz.” sözlerini kullandı.

kent aydın haberleri / aydın kuşadası bölge haber oku – Siyaset

Menemen,Belediye,Sürekli ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.