AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, İnönülüler hemşehri buluşmasına katıldı

AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Işık Günay, İnönü Toplumsal Yardımlaşma ve Kültür Derneğinin öncülük ettiği, İnönü ilçesine bağlı dernekler …

06.12.2021
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, İnönülüler hemşehri buluşmasına katıldı

AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Işık Günay, İnönü Toplumsal Yardımlaşma ve Kültür Derneğinin öncülük ettiği, İnönü ilçesine bağlı dernekler, köy muhtarları, ilçe ve mahalle sakinlerinin yer aldığı hemşehri buluşmasına katıldı.

ESKİŞEHİR (kent aydın haberleri) – AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Işık Günay, İnönü Toplumsal Yardımlaşma ve Kültür Derneğinin öncülük ettiği, İnönü ilçesine bağlı dernekler, köy muhtarları, ilçe ve mahalle sakinlerinin yer aldığı hemşehri buluşmasına katıldı.

Günay, yaptığı yazılı açıklamada, Eskişehir’de yaşayan İnönülüler ve Orhangazi Mahallesi sakinleriyle bir ortaya geldiklerini bildirdi.

İlçe ve mahalle sakinlerinin talepleri ve sıkıntıları dinlendiklerini aktaran Günay, şunları kaydetti:

“Vatandaşlarımızın sorularına karşılık verdik. Gündeme gelen hususlar daha çok mahallî sıkıntılar oldu. Bizlere iletilen mevzularla ilgili neler yapıldığı, hangi kademede olduğu tarafımdan, Belediye Liderimiz ve Vilayet Liderimiz tarafından bilgi verildi. Bizler her vakit alanda vatandaşlarımızla birlikteyiz. Karşılıklı bağlantının çok değerli olduğuna inanıyor ve Kovid-19 salgınına ait kısıtlamaların kalkması sonrası yüz yüze toplantılarımızı gerçekleştiriyoruz. Programa katılan hemşerilerimize, muhtarlarımıza ve Dereyalak, Erenköy, Dutluca, Esnemez dernek liderlerimize, AK Parti İnönü İlçe Liderimiz Gökhan Aydın ve MHP İnönü İlçe Lideri Sadık Önal’a teşekkür ederim.”

Aktiflikte, İnönü Belediye Lideri Kadir Bozkurt, AK Parti Vilayet Lideri Zihni Çalışkan, Odunpazarı İlçe Lideri Ali Acar, Vilayet Bayan Kolları Lideri Hasret Ünalır ve Odunpazarı İlçe Gençlik Kolları Lideri Yasin Sarı hazır bulundu.

kent aydın haberleri / Emrah Yaşar – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.