AK Parti Bağlar İlçe Danışma Meclisi toplantısı yapıldı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır’ın Bağlar ilçesinde ‘İlçe Müşavere Meclisi Toplantısı’ gerçekleştirdi. BAĞLAR, DİYARBAKIR …

13.12.2021
AK Parti Bağlar İlçe Danışma Meclisi toplantısı yapıldı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır’ın Bağlar ilçesinde ‘İlçe Müşavere Meclisi Toplantısı’ gerçekleştirdi.

BAĞLAR, DİYARBAKIR (rehberaydin.com) – Adalet ve Kalkınma Partisi ( Ak Parti ) Diyarbakır‘ın Bağlar ilçesinde ‘İlçe Müracaat Meclisi Toplantısı’ gerçekleştirdi.

Büyükşehir Belediyesi Sezai Karakoç Kültür ve Kongre merkezi konferans salonunda düzenlenen toplantıya, AK Parti Diyarbakır Milletvekilleri Dr. Mehmet Mehdi Eker, Oya Eronat ve Ebubekir Bal, AK Parti MKYK üyeleri Suna Kepolu Ataman, Alkent aydın haberlerittin Parlak, AK Parti Diyarbakır Vilayet Lideri Muhammet Şerif Aydın, AK Parti ilçe bayan kolları, gençlik kolları liderleri, belediye meclis üyeleri ile partililer katıldı. İlçe istişare meclisinde konuşan AK Parti Diyarbakır Vilayet Lideri Muhammet Şerif Aydın, “Düzenlediğimiz bu meclis toplantılarımız, birbirimizi daha uygun tanımak, hizmet ettiğimiz partimizi ve davamızı daha âlâ anlamak, hasbrehberaydin.coml etmek, bilmediklerimiz varsa buralarda öğrenmek, geçmişte yaptığımız fkent aydın haberleriliyetler hakkında bilgiler vermek ve yol haritamız nasıl olacağı hakkında istişareler yapmak için gereklidir. Biz Türkiye’nin istikrarını, refahını, huzurunu ve emniyetini kendimize davamız olarak belirledik. Milletimizin kederi ve sıkıntısı bizim sıkıntımızdır. Bize nazaran siyaset ise, millete hizmet için yapılır. Milletle birlikte yapılır. Gücünü milletten alarak yapılır. Bu dava o kadar büyük bir davadır ki, bu davanın karşısında unvanınızın, makamınızın hiçbir kıymeti yoktur. Dava adamı olmak, bir şeyler kazanmaktan çok, bir şeylerden vazgeçmeyi gerektirir” dedi.

Aydın, AK Parti’nin kuruluşundan beri bu davanın içinde bulunmuş biri olduğunu belirterek, “Diyarbakır’da AK Parti teşkilatları olarak Cumhurbaşkanımıza, partimize yük olan değil genel merkezimize partimizin yükünü hafifletecek çalışmalar içinde bulunuyoruz. Hem hükümetimizin yatırımlarından Diyarbakır’a kazandırılacak konularda bakanlıklarda işlerimizi takip ederken teşkilat çalışmalarımıza da orta vermeden süratli bir formda devam ediyoruz. Birkaç ay sonra seçim varmış üzere köy köy, mahalle mahalle her yeri adım adım teşkilatlarımız ile bir arada ziyaret ediyor, vatandaşlarımızın sıkıntısını meselelerini dinliyoruz. Hemşehrilerimizin acı gününde acılarını, keyifli günlerinde memnunluklarını paylaşıyoruz. AK Parti’nin 2023 maksadına muvaffakiyetle ulaşması için kenetlenerek çalışmalara devam edeceğiz. Davanın sorumluluğunun ve yükünün farkındayız bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

AK Parti’nin muvaffakiyetinin ardında milletine olan inancının ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan üzere bir öndere sahip olmasının olduğunun altını çizen Aydın, “2023 seçimlerini kazanmamız çok kıymetli, Diyarbakır teşkilatıma inanıyor ve güveniyorum. Daima birlikte, ülkemizin kazanımlarına sahip çıkarak gençlerimizin, bayan, erkek herkesin yüreğine AK Parti sevdasını ilmek ilmek nakşederek, gece gündüz demeden, yorulmadan gönüller kazanarak çalışmaya devam edeceğiz. AK Parti’nin muvaffakiyetinin ardında milletine olan itimadın ve Cumhurbaşkanımız, Genel Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan üzere bir öndere sahip olması yatmaktadır” biçiminde konuştu.

Bağlar İlçe Müşavere Meclisi Toplantısı, teşkilat mensuplarının siyasi ve şimdiki bahislerdeki sorularının karşılıklandırılması sonrası tamamlandı. – DİYARBAKIR

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.