17 yaşındaki genç kızdan 8 gündür haber alınamıyor

Olay, geçtiğimiz hafta Şifahane Mahallesi 3102 Sokak’taki Çelik Apartmanı’nın 1’inci katında yaşandı. Edinilen bilgiye nazaran, 17 yaşındaki kızı …

27.11.2021
17 yaşındaki genç kızdan 8 gündür haber alınamıyor

Olay, geçtiğimiz hafta Şifahane Mahallesi 3102 Sokak’taki Çelik Apartmanı’nın 1’inci katında yaşandı. Edinilen bilgiye nazaran, 17 yaşındaki kızı Edanur Günay’ı çarşıda erkek arkadaşıyla gören baba, meskene geldiğinde kızıyla tartışmaya başladı.Tartışmanın yaşan…

Olay, geçtiğimiz hafta Şifahane Mahallesi 3102 Sokak’taki Çelik Apartmanı’nın 1’inci katında yaşandı. Edinilen bilgiye nazaran, 17 yaşındaki kızı Edanur Günay’ı çarşıda erkek arkadaşıyla gören baba, konuta geldiğinde kızıyla tartışmaya başladı.

Tartışmanın yaşandığı günün akabinde sabah erken saatlerde meskenden çıkan Edanur Günay, 8 gündür meskenine dönmedi. Meskenden çıktığı günün akşamı kızının gelmemesi üzerine durumu polise bildiren 40 yaşındaki baba Ramazan Günay, emniyet güçleri ile birlikte 8 gündür kayıp olan kızını arıyor. Hiçbir yerde kızının izine rastlayamayan Günay, yetkililerden yardım isteyerek kızının bir an evvel bulunmasını istedi.

Olayı anlatan baba Günay, “Cuma günü kızımı görmek istemediğim bir yerde gördüm. Ortamızda bir tartışma geçti. Cumartesi sabahı kızım konuttan çıktı ve o gün bugündür haber yok. Her yere gittim, baktım lakin hiçbir formda ulaşamadım. Kızımın bir an evvel sağ salim bulunmasını istiyorum. Çarşıda görmek istemediğim bir arkadaşı ile gördüm. Onun tartışmasını yaşadık ortamızda. Sabahleyin kayboldu gitti. 8 gündür çocuğum yok, 8 gündür çocuğum ne halde? Aç mı, susuz mu, içeride mi, dışarıda mı? Yetkililerden çocuğumun bulunmasını istiyorum. Bir an evvel çocuğuma kavuşmak istiyorum. Öbür hiçbir isteğim yok. En son Kurşunlu Camii civarında görülmüş. Bir arkadaşına ‘Sizde kalabilir miyim?’ demiş. Öteki da hiçbir haber, iz yok. 8 gün oldu” dedi.

Aksaray Vilayet Emniyet Müdürlüğü ve Vilayet Jandarma Komutanlığı grupları kent genelinde arama çalışmalarına devam ediyor.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.